Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv olarak, Audi marka aracınıza en iyi otomatik şanzıman tamiri ve bakım hizmeti veriyoruz. Alanında deneyimli uzman ekibimiz, vuruntu, vites geçme problemi, şanzıman yağ kaçağı, şanzıman beyni arızası, vites geçmiyor arızası, otomatik şanzıman revizyonu, mekatronik kart değişimi, tribün arızası gibi Audi otomatik şanzıman arızalarına son model cihaz ve ekipmanlarımız sayesinde doğru teşhis ve doğru çözümler üretiyoruz. Audi araçlarının farklı modelleri ve Multitronic, S-Tronic, DSG 7 ileri ve ZF gibi farklışanzıman tipleri için garanti çözümler üretiyor, sektörün öncü firmalarından olmaya devam ediyoruz. Şanzıman sorunları ve onarımı alanında Avni Usta önderliğinde 1986’dan beri verdiğimiz hizmetle siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kaliteli çözümler sunmayı ilke ediniyoruz. Audi otomatik şanzıman beyni arızası yaşadığınızda, sizleri Bostancı Oto Sanayi otomatik şanzıman servisimize bekliyoruz. LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız. 2003 Model üstü araçlara hizmet veriyoruz.

Audi otomatik şanzıman tamiri fiyatları için bizi arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

Audi otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

Otomatik Şanzıman için değişimi gerekli tüm Audi modellerinin parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

Otomatik şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Modeller

Audi otomatik şanzıman değişimlerinde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz. Servisimizde Audi’nin farklı modelleri için otomatik şanzıman tamiri ve bakımı hizmeti alabilirsiniz.

 • Audi A1 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi A3 S3 RS3 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi A4 S4 RS4 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi A5 S5 RS5 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi A6 S6 RS6 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi A7 S7 RS7 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi A8 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi Q7 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi Q8 SQ8 Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi Otomatik Şanzıman Tamiri & Değişimi

Otomatik şanzıman sorunları ve çözümünde 37 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle birlikte sizlere güvenilir hizmet ve garantili çözümler üretiyoruz. Orijinal yedek parça ve planlı bakımlarla aracınızın performansını artırıyor sizlere maksimum seviyede sürüş keyfi yaşatıyoruz. Audi otomatik şanzıman servisimizde DSG otomatik şanzıman tamiri, Multitronic otomatik şanzıman tamiri, ZF otomatik şanzıman tamiri ve S-Tronic otomatik şanzıman tamiri gibi her marka ve modellerdeki şanzımanların tamir, revizyon ve bakımını yapıyoruz.

Şanzıman tipleri kodları; DSG,OCK,MULTİTRONİC,ZF 8HP95 8HP65

 

Doğru Teşhis, Doğru Çözüm!

 

Öncelikle aracınızı iyi bir muayeneden geçiriyor ve detaylı analizini yaptıktan sonra otomatik vites şanzıman arızasının kaynağını teşhis ediyoruz. Avrupa standartlarında bilgisayarlı cihazlar kullanıyor ve şanzıman arızasını doğru tespit ediyoruz. Ardından gerekli tamir ve bakım hizmetiyle arıza problemi çözülecekse parça değişimi yapmadan arızayı gidermeye çalışıyoruz. Alanında deneyimli uzmanlarımız doğrultusunda parça değişimine karar verilirse otomatik şanzımanı yenileme yoluna gidiyoruz. Ayrıca tüm bu süreçleri bilginiz dahilinde, adım adım sizinle görselleri ve videoları paylaşarak ve sizlerden teyit alarak yürütüyoruz.

 • Otomatik Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple Otomatik Şanzıman (Sıfır)
 • Komple Otomatik Şanzıman (Revizyonlu)
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (Otomatik Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • Otomatik Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan