Otomatik Şanzıman Tamiri

BMW Otomatik Şanzıman Tamiri

BMW otomatik şanzıman tamiri ve bakımında Türkiye’de bütçe dostu ve kaliteli parçalar kullanarak hizmet verdiğimiz ve sektörün öncü firmalarından olduğumuz için gururluyuz. Sizlere 1986 yılından beri Avni usta önderliğinde verdiğimiz hizmetle birlikte BMW şanzıman sorunları için doğru çözümler sunuyor ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Gün otomotiv olarak 37 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile BMW şanzıman sorunlarında güvenle hizmet vermekteyiz. BMV otomatik şanzıman servisimizde araç muayenelerini özel son teknolojili cihaz ve ekipmanlar ile yapıyoruz. Bu sayede BMW marka aracınızda meydana gelen şanzıman arızasını en doğru ve en kolay şekilde tespit ediyor, aracınızın sürüş güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyoruz. BMW otomatik şanzıman servisimizde tamir ve bakımını yaptığımız şanzıman tipleri; otomatik şanzıman, yarı otomatik şanzıman, triptonik şanzıman, geatronik şanzıman, x-tronik şanzıman, zf 7,8,9 vites otomatik şanzıman ve s-tronik şanzımanlardır.

 

BMW şanzıman arızaları birçok farklı parçalar üzerinde meydana gelebilir. BMW otomatik şanzımanlarda bulunan elektronik beyin, şanzıman vites geçişlerinin ayarlanması ve yakıtın ayarlanmasını sağlayan elektronik sistemdir ve revizyonun sağlanması gerekir. Bunun yanında sürtünme durumlarının en fazla olduğu otomatik şanzıman mekatroniği arızası meydana geldiğinde vites atamama durumu ortaya çıkar. BMW mekatronik arızası tamirinde uzman ekibimiz gerekli gördüğü en uygun çözümü sunar bu sayede vites geçmeme veya vites geçişlerinde vuruntu gibi problemleri giderir.

 

LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız. 2003 Model üstü araçlara hizmet veriyoruz. BMW otomatik vites arızası hakkında bilgi almak için bizi arayabilir veya randevu alabilirsiniz.

 

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

BMW otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

Otomatik Şanzıman için değişimi gerekli tüm BMW modellerinin parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

Otomatik şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Modeller

BMW otomatik şanzıman değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Servisimizde yalnızca tamir ve revizyonu değil aracınızın ihtiyacı olan planlı bakım hizmetini sağlıyoruz. Servisimizde her marka ve modelde olduğu gibi BMW’nin de farklı modelleri için otomatik şanzıman tamiri ve bakımı hizmeti alabilirsiniz.

 • BMW M2 M3 M4 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW X Serisi Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW E46 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW E36 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW 320d Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW 520d Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW Z4 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW F30 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • BMW İ Serisi Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

BMW Otomatik Şanzıman Tamiri & Değişimi

BMW otomatik şanzıman arızası yaşadığınızda gidebileceğiniz güvenilir adres; Bostancı Oto Sanayi Gün Otomotiv olarak her zaman yerimizdeyiz. BMW E46 otomatik şanzıman arızalarından bazıları; devir sensörü arızası yani arıza lambasının yanması, otomatik vites geçişlerinde vuruntu problemi, aracın çekişten düşmesi, geri viteste aracın gaz yememesi, tork konvertöründe zaman içinde aşınmadır. Aynı şekilde BMW 3.20i, BMW E90, BMW F30 otomatik şanzıman sorunları da benzerdir ve servisimiz bu problemlerin çözümünde uzmandır. Kullandığımız orijinal yedek parça ve planlı bakımlarla aracınızın performansını artırıyor sizlere maksimum seviyede sürüş keyfi yaşatıyoruz.

Şanzıman tipleri kodları; 5hp,6hp,8hp,getrag yağlı kavrama, aisin tf-72, aisin tg81

 

Doğru Teşhis, Doğru Çözüm!

 

Aracınız servisimize geldiğinde belirli bir süre bizde kalır. Bu süre zarfında BMV aracınızı detaylı bir şekilde inceliyor ve böylece en ufak problemi gözden kaçırmamaya çalışıyoruz. Problem tespitini Avrupa standartlarında kullandığımız son teknolojili cihaz ve ekipmanlarla sağlıyoruz. Bu sayede BMW otomatik şanzıman sorununu en kısa sürede ve en doğru şekilde tespit ediyoruz. Ardından uzman ekibimiz gerekli gördüğü takdirde parça değişimi yapıyoruz. Bu kararı almadan önce mümkün olduğunca parça değişimine gitmeden arızayı onarmak için çabalıyoruz. Ayrıca tüm bu süreçleri sizin bilginiz dahilinde, adım adım fotoğraflayarak ve sizlerden onay alarak yapıyoruz. Gün otomotiv olarak müşteri memnuniyetini her zaman sağlıyor, bütçe dostu ve garantili çözümler sunuyoruz.

 • Otomatik Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple Otomatik Şanzıman (Sıfır)
 • Komple Otomatik Şanzıman (Revizyonlu)
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (Otomatik Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • Otomatik Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan