Otomatik Şanzıman Tamiri

DSG Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv olarak DSG şanzıman tamiri alanında uzman bir firmayız. Şanzıman onarımı ve şanzıman sorunlarının çözümü için Avni Usta önderliğinde 1986’dan beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Şanzımanınızı çalışır durumda tutmak veya hızlı bir şekilde düzeltmek için ihtiyacınız olan kaynakları en uygun ve kaliteli bir şekilde size sağlamayı hedefliyoruz.

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize sizleri bekliyoruz. LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız. 2003 Model üstü araçlara hizmet veriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

Otomatik ve DSG şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

DSG Şanzıman ve DSG Mekatronik değişimi için  gerekli tüm parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

DSG şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Markalar

DSG Şanzıman Revizyonlarında orjinal ve garantili parça kullanıyoruz

 • Nissan Otomatik Şanzıman Tamiri
 • VW Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Audi Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Seat Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Maserati Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Skoda Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Renault Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Opel Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Mercedes Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

DSG Şanzıman Tamiri & Bakımı

DSG şanzıman iletim sorunlarını çözmek bizim uzmanlık alanımızdır. İşte bu yüzden şanzıman bakımı, basit şanzıman onarımı veya komple şanzıman onarımı olsun, her konuda size yardımcı olacak bir uzmanımız olduğundan emin olabilirsiniz. Dolayısıyla sizde otomatik şanzıman bakımı ve onarımı için güvenilir bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Doğru Teşhis!

Önce arcanızdaki arızayı doğru teşhis ediyoruz. Tamir ve bakım ile sorun giderilebilecekse sonuna kadar parça değiştirmeksizin arızayı gidermeye çalışırız. Daha sonra uzmanlarımız tüm seçenekleri değerlendirdikten sonra parça değişimine karar verirlerse o zaman yenileme yoluna gideriz. Tüm süreçler bilginiz dahilinde, sizinle görselleri ve videoları paylaşılarak ve teyid alınarak yürütülmektedir.

 • DSG Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple DSG Şanzıman (Sıfır)
 • DSG Mekatronik Tamiri
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • DSG Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (DSG Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • DSG Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan