Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes şanzıman tamiri konusunda en iyi hizmet veren ve sektörün öncü firmalarından olmaya devam eden Gün Otomotiv olarak Bostancı Oto Sanayi’de sizleri bekliyoruz. Diğer birçok otomotiv marka ve modelinde olduğu gibi Mercedes marka araçların tüm modelleri için de garantili çözümler sunuyoruz. Mercedes otomatik şanzıman servisimizde 1986’dan beri verdiğimiz hizmetle birlikte tüm bilgi ve tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. Son teknolojili cihazlar ve ekipmanlar sayesinde Mercedes otomatik şanzıman arızalarını kolay ve doğru bir şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı ve devamlılığını korumayı kendimize ilke ediniyoruz.

 

Mercedes otomatik şanzıman arızalarının temelinde vites geçiş problemi yani vuruntu yatar. Fazla kilometrelerde yapılan sürüşlerde ise otomatik şanzımanda basınç kaybı ve devir saatinin yükselmesi problemi yaşanabilmektedir. Ayrıca kullanıcılar tarafından sıklıkla gelen vitesin yanlış geçmesi şikâyeti, Mercedes araçlarda kullanılan 722.6 otomatik şanzıman arızalarından biridir. Mercedes 722.9 otomatik şanzıman sorunlarından bazıları ise hız sensörlerinin bozulmasıdır. 7G Tronic şanzımanlarda sıklıkla karşılaşılan bu problem elektronik kart tamiri ile düzeltilirken devir saatindeki gezinme problemi ise tork konvertör tamiri ile ortadan kaldırılabilmektedir. Mercedes şanzıman resetleme işleminde ise yaygın görülen hatalı düşünce, şanzımanı resetledikten sonra tekrar eskisi gibi olacağıdır. Aracınız yüksek kilometrelere ulaşmışsa, aşınmaları ve mekatronik sorunları var ise resetleme işlemi işe yaramayacaktır. Mercedes otomatik şanzıman resetleme ve adaptasyonu için uzman ekibimizle iletişime geçip en doğru şekilde bilgi alabilirsiniz.

 

Mercedes otomatik şanzıman tamiri, orijinal Mercedes yedek parça, Mercedes otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman vuruntu problemi, şanzıman beyni arızası, Mercedes şanzıman kartı tamiri alanlarında yardım alabileceğiniz en güvenilir adres olarak sizleri servisimize bekliyoruz. En ufak şanzıman sorunu yaşadığınızda bizleri arayabilir veya randevu talep edebilirsiniz. LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız. 2003 Model üstü araçlara hizmet veriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

Mercedes otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

Otomatik Şanzıman için değişimi gerekli tüm Mercedes modellerinin parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

Otomatik şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Modeller

Mercedes otomatik vites tamiri ve bakımında gerek gördüğümüz parça değişimlerinin tümünde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz. Servisimizde Mercedes marka araçların tüm modelleri için otomatik şanzıman tamiri ve bakımı hizmeti alabilirsiniz.
A180 Otomatik Şanzıman Tamiri, C180 Otomatik Şanzıman Tamiri, CLK Otomatik Şanzıman Tamiri, E200 Otomatik Şanzıman Tamiri, E320 Otomatik Şanzıman Tamiri, E180 Otomatik Şanzıman Tamiri, S320 Otomatik Şanzıman Tamiri, Sprinter Otomatik Şanzıman Tamiri, Vito Otomatik Şanzıman Tamiri, ML Otomatik Şanzıman Tamiri, Viana Otomatik Şanzıman Tamiri.

 • A180 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • C180 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • CLK Otomatik Şanzıman Tamiri
 • E200 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • E320 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • ML Otomatik Şanzıman Tamiri
 • E180 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • S320 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Sprinter Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Vito Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Viana Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes Otomatik Şanzıman Tamiri & Değişimi

Mercedes şanzıman arızası konusunda sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti verebilecek bir adresiniz olduğundan emin olabilirsiniz. Her marka ve modeldeki otomatik şanzıman sorunlarının çözümünde 37 yıllık bilgi ve deneyimimize güveniyoruz. Servisimizde, Mercedes
marka araçlarında kullanılan 722.6 serisi ve 722.9 serisi otomatik şanzıman tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Kullandığımız orijinal yedek parça ve planlı bakım hizmeti ile maksimum sürüş deneyimini yaşatıyoruz. En ufak Mercedes otomatik vites problemi yaşadığınızda sizleri yerimizde bekliyoruz. Zamanında müdahale edilmeyen şanzıman sorunları bir süre sonra daha yüksek maliyetlere ve arızalara sebep olabilir. Gün otomotiv olarak Mercedes şanzıman sorunlarına kesin çözümler üretiyoruz.

 

Doğru Teşhis, Doğru Çözüm!

 

Alanında deneyimli uzman ekibimiz Mercedes aracınızı aldıktan sonra detaylı bir şekilde muayeneden geçirir. Kullandığımız Avrupa standartlarındaki son teknolojili cihaz ve ekipmanlar sayesinde Mercedes otomatik şanzıman arızalarını en doğru şekilde çözüme kavuşturuyoruz. İyi bir muayene ve doğru teşhisin ardından teknik ekibimiz gerekli gördüyse şanzımanı yenileme yoluna gidiyoruz. Kullandığımız parçaların tümü orijinal ve garantili parçalardır. Orijinal Mercedes yedek parçaların servis ve tedarik ihtiyaçlarını kendimiz karşılıyor, parçalara ilk elden ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca tüm bu süreçleri sizlerle adım adım görsel ve video paylaşarak her şeyin bilginiz dahilinde olmasına özen gösteriyoruz. Böylece her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 • Otomatik Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple Otomatik Şanzıman (Sıfır)
 • Komple Otomatik Şanzıman (Revizyonlu)
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (Otomatik Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • Otomatik Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan