Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv olarak, birçok marka ve modelin yanı sıra Nissan otomatik şanzıman tamiri alanında da uzmanlık geliştirdik. Avni Usta önderliğinde,1986 yılından bu yana şanzıman onarımı ve şanzımanla ilgili sorunlara çözüm bulma konusunda uzmanlaşıyoruz. Amacımız, otomatik şanzımanlarınızın düzgün çalışmasını sağlamak veya en uygun ve hızlı şekilde onarmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları size sunmaktır.

En güncel teknik araç ve sistemleri kullanan otomatik şanzıman servisimizi ziyaret etmeye davetlisiniz. LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız. 2003 Model üstü araçlara hizmet veriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

Nissan otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

Otomatik Şanzıman için değişimi gerekli tüm Nissan modellerinin parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

Otomatik şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Modeller

Şanzıman Revizyonlarında orjinal ve garantili parça kullanıyoruz

 • Micra Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Juke Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Qashqai Otomatik Şanzıman Tamiri
 • X Trail Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Navara Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Otomatik Şanzıman Tamiri & Değişimi

 

Otomatik şanzıman iletim sorunlarını çözmek bizim uzmanlık alanımızdır. İşte bu yüzden şanzıman bakımı, basit şanzıman onarımı veya komple şanzıman onarımı olsun, her konuda size yardımcı olacak bir uzmanımız olduğundan emin olabilirsiniz. Dolayısıyla sizde otomatik şanzıman bakımı ve onarımı için güvenilir bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Her Modelde Doğru Teşhis!

 

Aracınızın sorununa doğru bir teşhis koyarak işe başlıyoruz. Uzun süredir Nissan X-Trail, Juke, Navara ve Qashqai modellerinin otomatik şanzımanlarının bakım ve onarımını yapıyoruz. Uzmanlığımız, orjinal yedek parçaların tedarik edilmesini, gerektiğinde onarılmasını ve garantili olarak monte edilmesini içerir.

Sorunu bakım ve onarım yoluyla çözebiliyorsak, kesinlikle gerekli olana kadar parça değiştirmekten kaçınırız. Kapsamlı bir analizin ardından, uzmanlarımız parçaların değiştirilmesinin gerekli olduğuna karar verirse, yenileme sürecine başlarız. Türkiye’de tüm servis ve tedarik ihtiyaçlarını kendimiz karşılıyoruz. Sonuç olarak, orjinal yedek parçalara ilk elden ve rekabetçi fiyatlarla erişmenizi sağlıyoruz. Yapılacak işlemlerin görsellerini sizinle paylaşırız ve onayınızı bekleriz. Bunların her zaman tam farkındalığınızla yürütülmesini sağlarız.

 • Otomatik Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple Otomatik Şanzıman (Sıfır)
 • Komple Otomatik Şanzıman (Revizyonlu)
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (Otomatik Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • Otomatik Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan