Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Otomatik Şanzıman Tamiri için Gün Otomotiv’in deneyimli ustalarına güvenebilirsiniz. Gün Otomotiv olarak, Opel marka tüm araçlarınıza otomatik şanzıman tamiri ve bakım hizmeti veriyoruz. Alanında deneyimli uzman ekibimiz ile, vuruntu, vites geçme problemi, şanzıman yağ kaçağı, şanzıman beyni arızası, vites geçmiyor arızası, otomatik şanzıman revizyonu, mekatronik kart değişimi, tribün arızası gibi otomatik şanzıman arızalarına son model cihaz ve ekipmanlarımız sayesinde doğru teşhis ve doğru çözümler üretiyoruz. Şanzıman sorunları ve onarımı alanında Avni Usta önderliğinde 1986’dan beri verdiğimiz hizmetle siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kaliteli çözümler sunmayı ilke ediniyoruz. Opel otomatik şanzıman beyni arızası yaşadığınızda, sizleri Bostancı Oto Sanayi otomatik şanzıman servisimize bekliyoruz. LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız. 2003 Model üstü araçlara hizmet veriyoruz.

Opel otomatik şanzıman tamiri fiyatları için bizi arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

Opel otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

Otomatik Şanzıman için değişimi gerekli tüm Opel modellerinin parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

Otomatik şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Modeller

Opelotomatik şanzıman değişimlerinde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz. Servisimizde Opel’in farklı modelleri için otomatik şanzıman tamiri ve bakımı hizmeti alabilirsiniz.

 • Opel Insignia Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Opel Astra Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Opel Corsa Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Opel Crossland Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Opel Mokka Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Opel Grandland Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Otomatik Şanzıman Tamiri & Değişimi

Otomatik şanzıman sorunları ve çözümünde 37 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle birlikte sizlere güvenilir hizmet ve garantili çözümler üretiyoruz. Orijinal yedek parça ve planlı bakımlarla aracınızın performansını artırıyor sizlere maksimum seviyede sürüş keyfi yaşatıyoruz. Opel otomatik şanzıman servisimizde DSG otomatik şanzıman tamiri gibi her marka ve modellerdeki şanzımanların tamir, revizyon ve bakımını yapıyoruz.

 

Doğru Teşhis, Doğru Çözüm!

 

Öncelikle aracınızı iyi bir muayeneden geçiriyor ve detaylı analizini yaptıktan sonra otomatik vites şanzıman arızasının kaynağını teşhis ediyoruz. Avrupa standartlarında bilgisayarlı cihazlar kullanıyor ve şanzıman arızasını doğru tespit ediyoruz. Ardından gerekli tamir ve bakım hizmetiyle arıza problemi çözülecekse parça değişimi yapmadan arızayı gidermeye çalışıyoruz. Alanında deneyimli uzmanlarımız doğrultusunda parça değişimine karar verilirse otomatik şanzımanı yenileme yoluna gidiyoruz. Ayrıca tüm bu süreçleri bilginiz dahilinde, adım adım sizinle görselleri ve videoları paylaşarak ve sizlerden teyit alarak yürütüyoruz.

 • Otomatik Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple Otomatik Şanzıman (Sıfır)
 • Komple Otomatik Şanzıman (Revizyonlu)
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (Otomatik Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • Otomatik Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan