Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche otomatik şanzıman tamiri ve bakımında 1986’dan beri Avni Usta önderliğinde edindiğimiz bilgi ve tecrübe sayesinde, diğer tüm marka ve modellerdeki araçlarda olduğu gibi Porsche şanzıman sorunlarında da uzmanlaştık. Gün otomotiv olarak Bostancı Oto Sanayide bulunan servisimizde sizlere en uygun, kaliteli ve kesin çözümler üretmek üzere hizmet vermekteyiz. Porsche şanzıman sorunlarında son teknolojili ekipman ve cihazlarımız sayesinde aracınız için hatayı minimize ederek en doğru teşhis ve en doğru çözümü sunuyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini her zaman için ilke ediniyor ve devamlılığını korumayı sağlıyoruz.

 

Porsche araçlarda Aisin ve ZF şanzıman tipleri bulunmaktadır. Alanında deneyimli uzman ekibimiz, Porsche Panemera araçlarda kullanılan 08C TR-80SD otomatik şanzıman tamiri, Porsche Cayman araçlarda kullanılan, ZF 5HP19 otomatik şanzıman tamiri, Porsche Cayenne araçlarda kullanılan 09D TR-60SN ve 08C TR-80SD otomatik şanzıman tamiri ve Porsche 911 araçlarda bulunan ZF 5HP19 – 722.6 tipi otomatik şanzıman tamiri, bakımı ve tork konvertör tamiri hizmeti vermektedir. ZF şanzıman kullanan araçlarda ekonomik yakıt tüketimi daha fazladır. Daha fazla dişli yapısı ile bilinen ZF otomatik şanzımanların avantajı, vites değiştirirken meydana gelen kesintileri ortadan kaldırmasıdır. Porsche aracınızda meydana gelen en ufak problemde sizleri servisimize bekliyoruz.

 

Porsche şanzıman sorunları, tamir ve bakımı için bizi arayabilir veya randevu talep edebilirsiniz. LPG’li ve randevusuz araçları kabul edemiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kapalıyız.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Bakım ve Onarım

Porsche otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomatik Şanzıman Tamiri

Parça Değişim

Otomatik Şanzıman için değişimi gerekli tüm Porsche modellerinin parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Garantili Hizmet

Otomatik şanzıman tamirimiz ve kullanılan tüm parçalar garanti kapsamındadır. Aracınız testimizi geçtikten sonra teslim edilir.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Hizmet Verdiğimiz Modeller

Porsche otomatik şanzıman değişimlerinde tamamen garantili ve orijinal yedek parça kullanıyoruz.
Aracınız için en uygun çözümler sunuyoruz.

 • Porsche Panamera Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Taycan Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche 911 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche 718 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Cayman Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Boxster Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Spyde Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Porsche Macan Serisi Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Otomatik Şanzıman Tamiri & Değişimi

Porsche şanzıman sorunlarında her zaman bilgi ve tecrübesine güvenebileceğiniz bir adresiniz olduğundan emin olabilirsiniz. Yalnızca şanzıman tamiri değil, Porsche otomatik şanzıman yağ değişimi, komple sıfır şanzıman ve planlı bakım gibi çeşitli hizmetleri de alabilirsiniz. Aracınızda hissettiğiniz en küçük şanzıman problemi olduğunda bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Hemen muayene edilmeyen ve teşhisi koyulmayan ufak Porsche otomatik vites sorunları bile git gide büyüyerek aracınızın ömrünü kısaltır ve yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Gün otomotiv olarak Porsche grubu araçlar için kesin çözümler sunuyoruz.

Şanzıman tipleri kodları; 5hp,6hp,8hp,getrag yağlı kavrama, aisin tf-72, aisin tg81

 

Doğru Teşhis, Doğru Çözüm!

 

Porsche şanzıman sorunu yaşayıp servisimizde geldiğinizde aracınızı emin ellere teslim edersiniz. Teknik ekibimiz öncelikle aracınızı iyi bir muayeneden geçirir ve detaylıca problemin analizini yapar. Ardından Avrupa standartlarında kullandığımız yüksek teknolojili ekipmanlarımız sayesinde en doğru teşhisi yaparız. Mümkün olduğu kadar parça değişimi yapmadan şanzıman sorununu gidermeye çalışırız. Bu sayede sizlere bütçe dostu hizmet sağlarız. Eğer parça değişimine gidilecek ise tüm tedarik ve servis sürecini kendimizin karşıladığı orijinal yedek parçalarla yenileme yoluna gideriz. Bu sayede orijinal Porsche yedek parçalarına ilk elden ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüm bu süreçlerin bilginiz dahilinde olması için sizlerle adım adım video ve görsel paylaşıyoruz.

 • Otomatik Şanzıman Bakım ve Revizyon Hizmeti
 • Komple Otomatik Şanzıman (Sıfır)
 • Komple Otomatik Şanzıman (Revizyonlu)
 • Tork Konvertörü (Şanzıman Türbini) Tamir ve Revizyonu
 • Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi
 • Valf Gövdesi (Otomatik Şanzıman Beyni) Bakım ve Onarımı
 • Otomatik Şanzıman Yağı
Otomatik Şanzıman Tamiri

Gün Otomotiv 1986 Yılında Kuruldu

Kurulduğumuz günden bugüne her araçta daha kaliteli bir servis ve ürün kalitesi teknolojiyle geliştirdik.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Sizlerin görüşüne çok önem veriyoruz.

Eski bir ustamın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim ustalık ve kişilik olarak çok iyiler. Başkaları 2 gün arabayı bırak, mekatronik kartı değiştirip veririz diyorlardı.

Süper Hız!

Furkan usta sabah dokuzda kanala aldı. “Sende izle abi” dedi. Çıkan parçaları ve takılan parçaları bana göstererek taktılar. Çayları ve güler yüzleri ile çok memnun ettiler beni. Fiyat olarak piyasa fiyatının 1500 lira altına yaptılar. Tam 2.5 saat içinde aracım hazırdı. Test sürüşlerimizde yapıldı. Kısacası şanzıman tamirinde babaları Avni Usta ve oğullarını tavsiye ediyorum. Başka bir yere gitmeyin.

Erdal Artır
Audi
Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz işinin piri insanlar.. Saçma sapan işten anlamayan yerlerde zaman kaybetbeyin bence..

Ayrıntılı Kontrol!

Merzifondan ve de Ankaradan tanidik ustalarin tavsiyesiyle gittim. Aracimi önce ayrintili kontrol ettiler nokta atisiyla arizayi tespit edip sorunumu çözdüler. Paradan önce işinizi çözmeye çalışiyorlar. Avni Usta ve Fatih Ustaya teşekkür ederim..

Gürkan Ketan
VW
2008 model nissan micra aracımda vites geçişlerinde vuruntu problemi vardı. 5 6 farklı ustaya gösterdim ve hepsi şanzuman değişecek dedi. Mahallemdeki elektirik ustasının tavsiyesiyle buraya gittiğimde Furkan Bey arızanın şanzumandan kaynaklı olmayabileceğini söyledi. Ufak bir parça değişimiyle aracın tüm sorunlarını çözdü. Gerek iletişimi gerekse ustalıkları yönünden mükemmel bir işletme. Bol kazançları olsun.
Burak Emre
Nissan